Studio urody czynne: Pn - Pt 9.00 - 19.00, Sob. na zamówienie

Kontakt: 886 459 741 studio@agajakubiec.pl

Opti Firm® Eye Contour Treatment – Zabieg poprawiający kontur oka

Zabieg poprawiający kontur oka Opti-Firm® Eye Contour Treatment – blask i świeżość spojrzenia!

Profesjonalny zabieg Opti-Firm® to efekt najnowszych osiągnięć w dziedzinie pielęgnacji skóry. Kuracja opiera się na klinicznie potwierdzonych składnikach aktywnych, które wspomagają skórę z pierwszymi oznakami starzenia, wywołanymi naturalnym upływem czasu, niedoborem snu i szkodliwym działaniem środowiska. Wskazania do zabiegu są: opuchnięcia pod oczami, obrzęki, cienie i zmarszczki w okolicy oczu. Zabieg wykonujemy zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.Kombinacja naturalnych wyciągów z miłorzębu japońskiego, chryzyny oraz tripeptydów, dipeptydów oraz algi Aosa redukuje zmarszczki, opuchliznę i przebarwienia. Dzięki zawartości wyciągów z lukrecji i ogórka maska rozświetli i odświeży okolice oczu. W efekcie twarz staje się wypoczęta, a redukcja zmarszczek odmłodzi Cię optycznie nawet o kilka lat.

Zabieg poprawiający kontur oka Opti-Firm® Eye Contour Treatment – częstotliwość stosowania:

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego zawsze wtedy, gdy skóra okolic oczu wymaga regeneracji. Możesz wykorzystać kurację w roli zabiegu bankietowego – przed wielkim wyjściem, lub powtarzać ją raz w tygodniu, aż do uzyskania pożądanych efektów.

Zabieg poprawiający kontur oka Opti-Firm® Eye Contour Treatment – korzyści:

  • brak podkrążonych i opuchniętych oczu,
  • rozświetlenie i odświeżenie skóry,
  • znaczna poprawa konturu oka,
  • głębokie nawilżenie i odżywienie,
  • ujędrnienie i wygładzenie.

Składniki aktywne:

Ulwa Sałatowa (ujędrnienie), chryzyna ( rozświetlenie cieni po oczami), miłorząb japoński ( stymulacja mikrokrążenia), kwas hialuronowy ( nawilżenie), retinol (ujędrnienie).

Author Info

radeqadm