Studio urody czynne: Pn - Pt 9.00 - 19.00, Sob. na zamówienie

Kontakt: 886 459 741 studio@agajakubiec.pl

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem u kosmetyczki to jedna z najskuteczniejszych, najbardziej uniwersalnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg skutecznie usuwa włosy w każdym obszarze ciała, także w najbardziej wrażliwych strefach: twarz, pachy, strefa bikini. Po depilacji woskiem możesz cieszyć się gładką skórą nawet przez 3-4 tygodnie, a każdy kolejny zabieg dodatkowo osłabia cebulki włosów. Dzięki temu z biegiem czasu odrastające włosy są coraz cieńsze i słabsze.

W naszym salonie kosmetycznym przeprowadzamy zabieg depilacji z zastosowaniem produktów marki Depileve – światowego lidera w swojej branży, znanego na 6 kontynentach. Preparaty Depileve wyróżniają się znakomitym składem. Wysoka zawartość żywicy sosnowej, pozyskiwanej z godnych zaufania źródeł, zapewnia doskonałą lepkość i przyczepność wosku do depilacji. Preparat łatwo usuwa nawet najkrótsze włoski (już od 0,5 mm), a efekt utrzymuje się przez kilka tygodni po zabiegu.

Depilacja woskiem Depileve, przeprowadzona przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, nie wiąże się z dyskomfortem. Naturalne składniki wosków do depilacji (wyciągi roślinne z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych) pozostawiają skórę gładką, miękką i nawilżoną. Aby wzmocnić efekty zabiegu, stosujemy także profesjonalne kosmetyki Depileve zapobiegające wrastaniu włosów po depilacji.

Depilacja woskiem u mężczyzn

Depilacja woskiem zyskuje dużą popularność także u panów, którzy coraz częściej usuwają owłosienie z pleców, klatki piersiowej czy pach. Metoda przynosi doskonałe efekty zarówno pod względem higienicznym, jak i estetycznym. Szczególnie w przypadku mężczyzn depilację woskiem warto przeprowadzić w salonie kosmetycznym – owłosienie u panów jest grubsze i dłuższe, dlatego samodzielny zabieg z użyciem drogeryjnych kosmetyków może nie usunąć wszystkich włosów. Co więcej, przy braku wprawy łatwo o podrażnienia i uszkodzenia naskórka. Depilacja woskiem u wykwalifikowanej kosmetyczki z użyciem profesjonalnych środków pozostawi skórę gładką, a sam zabieg przebiegnie szybciej, bez zbędnego dyskomfortu.

Author Info

radeqadm